Про бібліотеку

Хочете зустрітися з цікавими людьми, весело провести час з друзями чи всією сім'єю відвідати родинне свято?  А може, хочеш вразити однокласників своїм талантом? Тоді вам неодмінно потрібно завітати до нашої бібліотеки! Ми чекаємо саме на вас! А разом ми вразимо всіх, і навіть Батиєву гору з Протасовим Яром! Разом ми супер команда! Все невідоме і незвідане ми пололаємо. Бібліотека імені Всеволода Нестайка - це справжній скарб знань, мудрості, порад, задоволення!  

Величний і красивий куточок Києва. Славнозвісна Батиєва гора на схилі пагорба над легендарною Либіддю. На цій високій місцевості з прекрасним краєвидом (Солом'янський ландшафтний парк) вдало розмістилася бібліотека для дітей. 
Історія бібліотеки сягає 50-х років ХХ століття. 
З 1972 року бібліотека має статус бібліотеки для дітей. Вона єдина бібліотека в цьому мікрорайоні. З 2020 року бібліотека носить ім' я класика української дитячої літератури ВСЕВОЛОДА НЕСТАЙКА. 
Площа приміщення бібліотеки - 202 кв. м, книжковий фонд - 24 тис.примірників. Щорічно обслуговує 2,6 тис. користувачів. Кількість відвідувань - 23.6 тис., книговидач - 52,0 тис. примірників.
Бібліотека плідно співпрацює з багатьма культурними, просвітницькими закладами міста, з громадськими організаціями, центрами творчості, музеями, видавництвами дитячої літератури та редакціями журналів. 
В бібліотеці організовано цікаву і змістовну роботу, дозвілля дітей. Відбуваються художні виставки, виставки дитячої творчості, музейні експозиції, конкурси, майстер-класи, бібліотечні години вихідного дня, дні народження в бібліотеці, зустрічі з непересічними особистостями. 
Добрими друзями бібліотеки є сімейне подружжя українських яхтсменів - Валерій Петущак та Наталія Македон, відомий художник-баталіст Андрій Серебряков. 
В бібліотеці працює АРТ-СТУДІЯ "КАЗКОВЕ МАЛЮВАННЯ". 
Структура:
відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів; 
відділ обслуговування учнів 5-9 класів. 

Наша адреса: 03141 м.Київ, вул. Солом'янська, 33
Телефон: 275-21-13
E-mailbiblioteka_kudryashova@ukr.net   

2 коментарі:

  1. Дякуємо співробітникам бібліотеки за їх завзяту роботу, ініціативність та гостинність. З Вами завжди приємно мати справу. Наснаги Вам у нашій педагогічній місії та до нових зустрічей!
    З повагою, завідувач сектором науково-освітньої роботи Національного музею "Чорнобиль" Супрунчук О.П.

    ВідповістиВидалити
  2. Фахівцям бібліотеки імені Кудряшова, бажаю щоб і надалі приносили відвідувачам задоволення від культурного спілкування та заохочували молодь цікавитися, розвиватися, пізнавати світ разом з видатними людьми сучасності. Дякую, з повагою ваш відвідувач.

    ВідповістиВидалити