Про бібліотеку

Хочете зустрітися з цікавими людьми, весело провести час з друзями чи всією сім'єю відвідати родинне свято?  А може, хочеш вразити однокласників своїм талантом? Тоді вам неодмінно потрібно завітати до нашої бібліотеки! Ми чекаємо саме на вас! А разом ми вразимо всіх, і навіть Батиєву гору з Протасовим Яром! Разом ми супер команда! Все невідоме і незвідане ми подолаємо. Бібліотека імені Всеволода Нестайка - це справжній скарб знань, мудрості, порад, задоволення!  

Величний і неймовірно красивий куточок Києва. Відома Батиєва гора на схилі пагорба над легендарною Либіддю. На цій високій місцевості з мальовничим краєвидом (Солом'янський ландшафтний парк) вдало розмістилася бібліотека для дітей. 
Історія бібліотеки сягає 50-х років ХХ століття. З 1972 року бібліотека має статус бібліотеки для дітей. Вона єдина бібліотека в цьому мікрорайоні. А з 2020 року носить ім'я класика української дитячої літератури ВСЕВОЛОДА НЕСТАЙКА. 

Бібліотека співпрацює з культурними, просвітницькими закладами міста, з громадськими організаціями, центрами творчості, музеями, видавництвами дитячої літератури та редакціями журналів. 
В бібліотеці організовано цікаву і змістовну роботу, дозвілля дітей. Відбуваються художні виставки, виставки дитячої творчості, музейні експозиції, конкурси, майстер-класи, бібліотечні години вихідного дня, дні народження в бібліотеці, зустрічі з непересічними особистостями. 
Добрими друзями бібліотеки є сімейне подружжя українських яхтсменів - Валерій Петущак та Наталія Македон, відомий художник-баталіст Андрій Серебряков. 

В бібліотеці є клуб дитячої творчості "Чарівний кіт". Щотижня збираються охочі дітки та підлітки щоб займатись творчістю, спілкуватись та насолоджуватись бібліотечною атмосферою. Це різні види живопису або створення креативних аплікацій (орігамі,тощо).

У бібліотеці також є безкоштовний Wi-Fi та можливість користування комп'ютером.

Площа приміщення бібліотеки - 202 кв. м, книжковий фонд - 24 тис.примірників. Щорічно обслуговує 2,6 тис. користувачів. Кількість відвідувань - 23.6 тис., книговидач - 52,0 тис. примірників.

Наша адреса: 03141 м.Київ, вул. Солом'янська, 33 (2 поверх)
Телефон: 275-21-13
E-mail: biblioteka_kudryashova@ukr.net
Instagram: nestayka_library
Facebook: бібліотека імені В. Нестайка для дітей


2 коментарі:

  1. Дякуємо співробітникам бібліотеки за їх завзяту роботу, ініціативність та гостинність. З Вами завжди приємно мати справу. Наснаги Вам у нашій педагогічній місії та до нових зустрічей!
    З повагою, завідувач сектором науково-освітньої роботи Національного музею "Чорнобиль" Супрунчук О.П.

    ВідповістиВидалити
  2. Фахівцям бібліотеки імені Кудряшова, бажаю щоб і надалі приносили відвідувачам задоволення від культурного спілкування та заохочували молодь цікавитися, розвиватися, пізнавати світ разом з видатними людьми сучасності. Дякую, з повагою ваш відвідувач.

    ВідповістиВидалити